Specjalizujemy się w poniższych obszarach:

  Zajmujemy się oddłużaniem nieruchomości oraz rozwiązywaniem problemów prawnych związanych z nieruchomościami - hipoteki, niechciani lokatorzy, obciążenie prawem dożywocia lub służebnością, brak księgi wieczystej, obciążenie roszczeniami czy zasiedzenie nieruchomości.

  Reprezentujemy Klientów przed sądami, komornikami i firmami windykacyjnymi jako profesjonalni pełnomocnicy – adwokaci i radcowie prawni, jak również prowadzimy rozmowy i negocjacje z wierzycielami.Jeśli szukasz clothes, nasza platforma będzie najlepszym wyborem! Największe centrum handlowe!

  Sporządzamy sprzeciwy na pozwy o zapłatę, odwołania, skargi, zażalenia na czynności komornika celem oddalenia powództwa i pozbycia się zadłużenia.

  Sporządzamy pozwy wobec banków celem uchylenia klauzuli wykonalności BTE (bankowego tytułu wykonawczego).

  Pozywamy banki i fundusze sekurytyzacyjne w celu odzyskania środków odebranych na drodze bezprawnej egzekucji komorniczej.

  Walczymy o odszkodowania i zadośćuczynienia za bezprawnie zajęty i zlicytowany przez komorników majątek Klienta.

  Przeprowadzamy postępowania upadłościowe i naprawcze.

Ponadto świadczymy usługi i doradztwo w zakresie:

  Zakładanie spółek w Polsce i ich optymalizacja zgodnie z oczekiwaniami biznesowymi Klienta.

  Sprzedaż gotowych spółek – spółki zarejestrowane do VATu, z rachunkiem bankowym i pewną czystą historią – możliwość rozpoczęcia działalności na spółce natychmiast po zakupie u notariusza.

  Sporządzanie i składanie wniosków do KRS wraz z ich skutecznym procedowaniem.

  Wykonywanie zdjęć dokumentacji w aktach KRS na zlecenie.

  Zakładanie i sprzedaż spółek zagranicznych m.in. w Anglii, w innych krajach UE, w krajach o korzystnych rozwiązaniach podatkowych (spółki offshore).

  Zakładanie zagranicznych kont bankowych, w tym w krajach o bardzo wysokim poziomie poufności i silnym przywiązaniu do tajemnicy bankowej (udzielanie informacji organom obcych państw tylko na podstawie nakazu miejscowego sądu).

  Skupowanie i pośredniczenie w sprzedaży zadłużonych spółek, spółek z problemami, spółek z zagubioną dokumentacją i majątkiem.

  Doradztwo i pomoc w zakresie uzyskania finansowania – kredyty gotówkowe, kredyty hipoteczne, leasingi.

Masz pytanie, potrzebujesz pomocy lub porady prawnej?

Już dziś skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, opisz nam dokładnie swoją sprawę i umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z naszym prawnikiem, podczas której dowiesz się jakie są możliwości rozwiązania Twojego problemu i podejmiesz decyzję o dalszych działaniach.

 
    Kwota zadłużenia:


    (dozwolone formaty : PNG, JPG, PDF. Max. rozmiar: 10mb)

    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby analizy mojej sprawy, uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia dalszego kontaktu ze strony Kancelarii Antykomornik i jej Partnerów, a tym samym akceptuję Politykę prywatności.

    Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie usługami Kancelarii zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane wiadomości.

    Call Now Button