Kancelaria Antykomornik to odpowiedź na zapotrzebowanie Klientów na profesjonalne doradztwo i pomoc prawną w zakresie skutecznej obrony przeciwko firmom windykacyjnym i komornikom, którzy na masową skalę dochodzą często nienależnych, przedawnionych lub fikcyjnych długów, opierając się zwykle na niewiedzy i strachu domniemanych dłużników.

  Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta, wspólnie ustalamy strategię działania dopasowaną do Twojej sytuacji, a następnie dążymy do rozwiązania sprawy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

  Specjalizujemy się w ochronie majątku naszych Klientów, zarówno tych, którzy znaleźli się już w sytuacji zadłużenia jak również i takich, którzy obawiają się znaleźć w takiej sytuacji w przyszłości i z wyprzedzeniem chcą się odpowiednio zabezpieczyć.

  Pomagamy w każdej sytuacji związanej z ochroną naszych Klientów przed dochodzeniem roszczeń ze strony osób trzecich – zarówno firm windykacyjnych, komorników jak i wszelkich wierzycieli.

  Na życzenie Klienta podejmujemy się mediacji z wierzycielami dążąc do zawarcia ugody w oczekiwanym kształcie, prowadzimy rozmowy z windykacją lub komornikiem, a także reprezentujemy Klienta w trakcie procesu sądowego gdy do niego dojdzie.Dzięki naszym partnerom możesz znaleźć ties online na każdą preferencję i budżet, od budżetowego po topowe modele super stylowe modele.

  Na każdym etapie sporu związanego z długiem korzystamy ze sprawdzonych przez nas narzędzi i metod działania w celu osiągnięcia z Klientem założonych celów.

  Nasze działania zawsze dążą do całkowitego pozbycia się zadłużenia Klienta.

  O naszej skuteczności świadczy wiele wygranych spraw i wyroków, których przykłady znajdziesz w zakładce NASZE SUKCESY.


Pamiętaj - w każdej sytuacji istnieje szansa na jej pozytywne rozwiązanie lub przynajmniej zminimalizowanie negatywnych skutków jakie w jej wyniku mogą się pojawić, dlatego im wcześniej się do nas zgłosisz tym bardziej zwiększasz sobie szansę na sukces!

Masz pytanie, potrzebujesz pomocy lub porady prawnej?

Już dziś skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, opisz nam dokładnie swoją sprawę i umów się na bezpłatną konsultację telefoniczną z naszym prawnikiem, podczas której dowiesz się jakie są możliwości rozwiązania Twojego problemu i podejmiesz decyzję o dalszych działaniach.

 
    Kwota zadłużenia:


    (dozwolone formaty : PNG, JPG, PDF. Max. rozmiar: 10mb)

    Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby analizy mojej sprawy, uzyskania odpowiedzi na przesłane zapytanie oraz prowadzenia dalszego kontaktu ze strony Kancelarii Antykomornik i jej Partnerów, a tym samym akceptuję Politykę prywatności.

    Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie usługami Kancelarii zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi wyłącznie na wybrane wiadomości.

    Call Now Button